LIVINGFANTASY

Figurky

Alien vs. Predátor

Když se Royce  probudí ve volném pádu z nebes ani netuší jak moc špatný den bude mít... Royce je nájemný zabiják a spolu s několika dalšími neznámými lidmi se octne v horké tropické a vlhké džungli. Po průzkumu zjistí spolu s ostatními, že se octli na zcela cizí planetě v jakési rezervaci a jsou zde proto aby byly loveny neznámou formou života známé jako Predátoři (Yautja). Predátoři využívají hi-tech vybavení jako jsou plasmové kanóny naváděné laserem, cloak device tady zařízení, které jim umožňuje splynout s okolím a být téměř neviditelní či Biomask, speciální přilby díky kterým mohou vidět v několika spektrech. Mají neuvěřitelnou sílu a jejich posedlostí je lov jiných druhů a získávat tak trofeje v podobě lebek padlých kořistí. Skupina lidí se tedy ocitá v pozici lovné zvěře a je na nich aby se členové, Los Zetas, Eskadry smrti, Specnaz, Útvaru Alfa, Yakuzy, Vrah a doktor naučí spolupracovat a přežijí... Hra o přežití začíná a Royce bude muset využít všech svých dovedností a instinktu zabijáka aby přežil!

LIVINGFANTASY

gsm: +420 737 101 206
eMail: info@livingfantasy.cz
www.livingfantasy.cz
Zpětné odkazy
Ostatní odkazy
Partnerské weby
Partnerské články
01 I 02 I 03 I 04 I 05
Partnerské odkazy
01 I 02 I 03 I 04 I 05
WebDesign grafické studio PEOPLEART :  pronájem e-shopů a tvorba internetových obchodů

Profesionální filmové studio Praha a filmová produkce Praha pro natočení filmu zajišťuje i tvorbu videoprezentací nebo instruktážní filmy a televizní reklamní spoty. Pražské filmové studio a filmová produkce nabízí vytvoření kvalitního videa včetně střihu. Zpracovává jak instruktážní video, reklamní video, videobooky nebo svatební video pro uchování svatebních vzpomínek. Nové karnevalové kostýmy klaunů i hororových postav pobaví při každé příležitosti. Dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje pro děti i sběratele oživí dětský pokojíček.
originální dárky a přírodní kosmetika na originální radost / Brazilský keratin a Kadeřnické potřeby / dámské kožené kabelky a kožené peněženky nebo filmové repliky / razítka rychle / catering pro fantastické oslavy / půjčovna obytných vozů / Obytné vozy a přívěsy / Obytná auta - obytné vozy / karavany / karavany / karavany bazar / autodoplňky pro tuning