Nové zboží     II     Obchodní podmínky     I     Doprava     I     Dodací lhůty     I     Jak nakupovat     I     Kontakty     II   

Figurky

Alien vs. Predátor

Když se Royce  probudí ve volném pádu z nebes ani netuší jak moc špatný den bude mít... Royce je nájemný zabiják a spolu s několika dalšími neznámými lidmi se octne v horké tropické a vlhké džungli. Po průzkumu zjistí spolu s ostatními, že se octli na zcela cizí planetě v jakési rezervaci a jsou zde proto aby byly loveny neznámou formou života známé jako Predátoři (Yautja). Predátoři využívají hi-tech vybavení jako jsou plasmové kanóny naváděné laserem, cloak device tady zařízení, které jim umožňuje splynout s okolím a být téměř neviditelní či Biomask, speciální přilby díky kterým mohou vidět v několika spektrech. Mají neuvěřitelnou sílu a jejich posedlostí je lov jiných druhů a získávat tak trofeje v podobě lebek padlých kořistí. Skupina lidí se tedy ocitá v pozici lovné zvěře a je na nich aby se členové, Los Zetas, Eskadry smrti, Specnaz, Útvaru Alfa, Yakuzy, Vrah a doktor naučí spolupracovat a přežijí... Hra o přežití začíná a Royce bude muset využít všech svých dovedností a instinktu zabijáka aby přežil!

Zpětné odkazy
Ostatní odkazy
Partnerské weby
Partnerské články
01 I 02 I 03 I 04 I 05
Partnerské odkazy
01 I 02 I 03 I 04 I 05
LIVINGFANTASY

gsm: +420 737 101 206
eMail: info@livingfantasy.cz
www.livingfantasy.cz
WebDesign grafické studio a reklamní agentura PEOPLEART :  pronájem e-shopů a tvorba internetových obchodů - tvorba loga a grafiky - tvorba reklamy


Profesionální filmové studio Praha a filmová produkce Praha pro natočení filmu zajišťuje i tvorbu videoprezentací nebo instruktážní filmy a televizní reklamní spoty.

Pražské filmové studio a filmová produkce nabízí vytvoření kvalitního videa včetně střihu. Zpracováváme jak instruktážní video, reklamní video, videobooky nebo svatební video pro uchování svatebních vzpomínek.

Nové karnevalové kostýmy klaunů i hororových postav pobaví při každé příležitosti.

Dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje pro děti i sběratele oživí dětský pokojíček. Vybavte mateřské školky bezpečnými hračkami. Naše dřevěné hračky jsou vyrobeny z nezávadných přírodních materiálů.

/ půjčovna obytných vozů - obytné vozy na pronájem / Obytné vozy a přívěsy a / Brazilský keratin a Kadeřnické potřeby karavany / / půjčovna motorek s motocykly na pronájem - motorky na pronájem / dámské kožené kabelky a kožené peněženky nebo filmové repliky / originální dárky a přírodní kosmetika na originální radost / moderní nábytek, čalouněné postele, moderní dekorace / raut, rauty, catering a catering pro fantastické oslavy / filmové studio - natočení reklamy, videoklipu a videa na filmovou památku / zahradní sekačky AL-KO, nářadí a technika pro fantastickou zahradu

SBĚRATELSKÉ PŘEDMĚTY, FILMOVÉ REPLIKY, REPLIKY HISTORICKÝCH ZBRANÍ, ORIGINÁLNÍ ŠPERKY, SBĚRATELSKÉ FIGURKY V NAŠE E-SHOPU LIVING FANTASY

Fantasy svět nabízí originální sběratelské figurky z akčních filmů. Filmové fanoušky potěší historické, fantasy, filmové repliky a sběratelské předměty nebo repliky historických a filmových zbraní /historické zbraně/.

ODKAZY: Atypische Paletten / Obytná auta - obytné vozy nové karavany / Filmové sběratelské figurky nabízíme v limitovaných edicích.